Naše myšlenka

  

 

   
les-10

Rádi bychom změnili svět...

 

Asi víte, jak se to říká: "Jeden člověk nic nezmění." My tomu nevěříme. Neříkáme, že jeden člověk změní hned celý svět. Ale věříme tomu, že pokud se každý z nás alespoň trošku změní, pak společně můžeme změnit celý svět.

 
 

Malé kroky...

 

Nejde o to změnit svět lusknutím prstu. Ale každý z nás může pomocí malých krůčků měnit svět svůj a svět lidí v našem okolí k lepšímu. Když udělá tisíc lidí malý krok, je to více, než když udělá jeden člověk jeden velký skok.

 

 
les-11
les-12

Giving back...

 

Nechceme dělat věci klasicky. Rozhodli jsme se udělat první krok a změnit náš přístup k přírodě. Vyrábíme sice ze dřeva, ale nechceme, aby kvůli našim produktům byly zbytečně káceny stromy. Rozhodli jsme se, že naše produkty budeme primárně vyrábět ze dřeva, které by se jinak už nepoužilo.

Tři stromy...

 

Byli bychom rádi, aby změna mohla růst a byla vidět. Proto jsme se taky rozhodli, že ze zisku každého prodaného motýlka zasadíme minimálně tři stromy.

les-13
les-14

Pojďme do toho spolu!

 

Pojďme alespoň trošku změnit svět. Když budeme táhnout za jeden provaz, půjde to lépe. Když budeme táhnout za jeden provaz, společně můžeme opravdu změnit svět.

   
   

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení